Druhou listopadovou sobotu se naše obec symbolicky rozloučila se soutěží Vesnice roku. Přesněji řečeno, rozloučil se s ní především starosta Roman Tuháček, který v uplynulém období působil jako ředitel této celostátní soutěže.
Právě ředitelský kolík si do Ostrožské Lhoty přijeli převzít vítězové Vesnice roku 2024 – jihočeský Vacov v čele se starostou Františkem Čtvrtníkem. Novou ředitelkou soutěže se stala místostarostka Vacova Veronika Šťastná.
Celá událost se nesla ve skvělé atmosféře, o kterou se postarala plná sportovní hala s více než 400 diváky. Takovou návštěvu místní hala už dlouho nezažila.
Tato slavnost, která se koná v rámci tradice soutěže Vesnice roku, měla navíc výjimečný charakter – v místní hale se totiž kulturní akce pořádají jen zřídka.
O kulturní program se postaraly všechny složky z naší obce – k vidění bylo to nejlepší, co může naše Lhota nabídnout.
Více informací přineseme ve vánočním zpravodaji.
Text a foto: Stanislav Dufka
View the embedded image gallery online at:
https://ostrozskalhota.cz/cs/aktuality/deni-v-obci-a-okoli/2585-skvela-atmosfera-a-plna-hala-lhota-predala-reditelsky-kolik-jihoceskemu-vacovu#sigFreeIda81d7de5a3
https://ostrozskalhota.cz/cs/aktuality/deni-v-obci-a-okoli/2585-skvela-atmosfera-a-plna-hala-lhota-predala-reditelsky-kolik-jihoceskemu-vacovu#sigFreeIda81d7de5a3
